Call of Duty: Modern Warfare 2 se ukazuje v prvním traileru. S Task Force 141 procestujeme celý svět, potvrzuje se návrat na Steam
i Zdroj: Activision
Call of Duty: Modern Warfare 2 Novinka Call of Duty: Modern Warfare 2 se ukazuje v prvním traileru. S Task Force 141 procestujeme celý svět, potvrzuje se návrat na Steam

Call of Duty: Modern Warfare 2 se ukazuje v prvním traileru. S Task Force 141 procestujeme celý svět, potvrzuje se návrat na Steam

Radek Raudenský

Radek Raudenský

8. 6. 2022 19:37

Nové Call of Duty se dnes oficiálně představilo a vydavatel Activision zveřejnil první várku informací. Trailer opět potvrzuje návrat Task Force 141, kde se setkáme se všemi hlavními postavami. S nimi procestujeme úplně celý svět, a to abychom porazili našeho nepřítele Hassana. Čekají na nás mise všude možně, ve vzduchu i ve vodě, ve dne i v noci.

Reklama
Reklama

  • Call of Duty: Modern Warfare 2 dostává první plnohodnotný trailer
  • Hra nabídne propracovanou kampaň, s níž se podíváme po celém světě
  • Nový díl nabídne přepracovaný režim Special Ops
  • Warzone 2.0 bude fungovat samostatně
  • Potvrzuje se návrat na Steam

Kromě samotného traileru se pak vývojáři rozpovídali i na sociálních sítích. Kromě propracované kampaně slibují samozřejmě i multiplayer, přepracovaný kooperační režim Special Ops, který nabídne novou pokročilou umělou inteligenci, a již dříve potvrzený Warzone 2.0. S novým dílem se pak pojí i mobilní Warzone, Activision přitom slibuje sjednocení enginu napříč celou franšízou. 

Activision potvrzuje, že nová verze Warzone vyjde už tento rok, a to už „brzy po vydání Modern Warfare 2“. „Pokračování“ bude fungovat jako samostatná hra s vlastním systémem postupu i inventáře, zakoupený obsah ze současného Warzone se tedy nebude přenášet, ale hra bude nadále fungovat. Další velkou novinkou je oficiální návrat Call of Duty na Steam, Modern Warfare 2 zde už má sestavenou produktovou stránku společně s možností předobjednávky.

Tím ale pro tento týden rozhodně nekončíme, už zítra se v rámci Summer Game Fest odhalí gameplay záběry přímo z kampaně.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz