Call of Duty láká hraným teaser trailerem, na Summer Game Fest se objeví první gameplay záběry
i Zdroj: Activision
Call of Duty: Modern Warfare 2 Novinka Call of Duty láká hraným teaser trailerem, na Summer Game Fest se objeví první gameplay záběry

Call of Duty láká hraným teaser trailerem, na Summer Game Fest se objeví první gameplay záběry

Radek Raudenský

Radek Raudenský

6. 6. 2022 10:58

Odhalení nového dílu Call of Duty je na spadnutí. Activision moc dobře využívá nadšení fanoušků a ještě před oficiálním odhalením poskytuje krátký teaser trailer, který je hraný a odhaluje podobu hlavních postav z týmu Task Force 141.

Reklama
Reklama

  • Call of Duty: Modern Warfare 2 se chystá na odhalení
  • 8. června proběhne oficiální reveal hry
  • Den poté se v rámci Summer Game Fest ukážou gameplay záběry ze hry

Samozřejmě tento teaser trailer neukazuje nic ze samotné hry, slouží čistě jako další palivo pro hype. Activision tím ale mimo jiné potvrdil oficiální odhalení, které je naplánováno na 8. června v 19:00. Tím ale rozhodně studio nekončí a hráče udrží v presu i den poté.

9. června se totiž koná očekávaná akce Summer Game Fest, která bude mimo jiné hostovat vůbec první gameplay ze hry. Pořadatelé lákají na průchod jednou úrovní v rámci kampaně. Tak snad se Activisionu podaří navázat na velký úspěch prvního dílu rebootované série.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz