Autoři varují před používáním funkce Quick resume při hraní Halo Infinite
Halo Infinite Novinka Autoři varují před používáním funkce Quick resume při hraní Halo Infinite

Autoři varují před používáním funkce Quick resume při hraní Halo Infinite

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

9. 12. 2021 12:36

Jednou z nejzajímavějších nových funkcí konzolí Xbox Series je mechanismus Quick resume, který dovoluje držet v paměti konzole spuštěné hry a rychle se k nim vracet bez nutnosti průchodu nabídkami a spouštěcími intry. Dodnes ale funkce nefunguje úplně bez chybičky, navíc s ní mají problémy nově vydané hry. Studio 343 Industries v této souvislosti upozorňuje na používání Quick resume u singleplayeru  Halo Infinite.

Reklama
Reklama

  • Halo Infinite má problém s funkcí Quick resume na konzolích Xbox Series
  • Hra se odpojí od serverů a už se nepřipojí, hráčům se tak nezaindexují nalezené kosmetické doplňky pro multiplayer
  • Autoři doporučují Quick resume nepoužívat a ujistit se, že jste připojení k serveru

Včera vydané pokračování sci-fi střílečky totiž v rámci svého světa nabízí poschovávané kufříky s kosmetickými předměty pro hru více hráčů. Hráči tak mohou rozšířit svou zbrojnici úprav brnění ještě dříve, než se vůbec do multiplayeru pustí. 

Hra má ale v současnosti poměrně závažný problém s připojením k serverům. Pokud totiž hráč Halo Infinite vypne a ke hře se vrátí skrze Quick resume, zůstane odpojený od serverů 343 Industries a další nalezené kosmetické předměty se mu nezapočítají do jeho online knihovny. Vzhledem k postupu v kampani pak pravděpodobně předměty nelze znovu získat, jedinou variantou bude spustit příběhovou kampaň znovu, od začátku.

Na problém upozornil komunitní manažer Brian Jarrard. Ten potvrdil, že studio intenzivně pracuje na nápravě, zatím ale hráčům doporučil, aby Quick resume u nového Halo nepoužívali, a aby se vždy dobře ujistili, že jsou připojení k serverům hry.

Od Forward Unto Dawn po stíny Reache - shrnutí příběhu Halo před Halo Infinite
Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz