Activision Blizzard zrazuje své zaměstnance od vstupu do odborů. Přímá diskuze s vedením je údajně lepší
Novinka Activision Blizzard zrazuje své zaměstnance od vstupu do odborů. Přímá diskuze s vedením je údajně lepší

Activision Blizzard zrazuje své zaměstnance od vstupu do odborů. Přímá diskuze s vedením je údajně lepší

Radek Raudenský

Radek Raudenský

13. 12. 2021 16:53

Zaměstnanci společnosti Activision Blizzard toho mají očividně plné zuby. Po tom, co několik desítek vývojářů uspořádalo stávku před sídlem společnosti, se někteří nechali slyšet, že chtějí společně vytvořit odbory. I když není jasné, kolik by bylo zájemců, už nyní se k této možnosti vyjádřilo vedení společnosti, které opět reaguje… dost kontroverzně.

Reklama
Reklama

  • Vedení Activision Blizzard nedoporučuje svým zaměstnancům vstupovat do odborů
  • Přímá diskuze se zaměstnavatelem je údajně lepší
  • Jak zaměstnanci, tak další lidé se reakci vedení vysmáli

„Jak jste si možná všimli, CWA doporučila zaměstnancům podepsat a potvrdit autorizační odborové karty. Vedení Activision Blizzard podporuje vaše práva připojit se k odborům, jak to nařizuje zákon. Pouze chci, abyste se zamysleli nad tím, jaké bude mít vaše rozhodnutí připojit se k odborům následky,“ zmínil Brian Bulato v emailu, který rozeslal všem zaměstnancům.

Dále popisuje, že odbory přímo zastupují zaměstnance, tudíž už se nemohou bránit sami. Vedení si myslí, že ke správnému pracovnímu prostředí je lepší cesta přímé diskuze. Tomu se ale vysmívají nejen zaměstnanci, ale i další lidé na Twitteru, kde zaznívá, že pokud by společnosti skutečně chtěla lepší pracovní prostředí, pak by k tomu dávno přistoupila.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz