Chivalry 2 se odkládá na příští rok
NVIDIA DLSS 4.5 - AI snímek k nerozeznání renderu
NVIDIA na letošním CES 2026 v Las Vegas zase jednou ukázala, že hardware je sice fajn, ale software je to, co dneska prodává grafiky.
Chivalry: Medieval Warfare přineslo unikátní středověký zážitek, který kombinoval multiplayer společně s vcelku náročným soubojovým systémem. Vše se časem okouká, a tak vývojáři započali s vývojem druhého dílu, který měl letos v létě spouštět betu a ještě tento rok vyjít. Jak ale titulek napovídá, nestane se tak.
Vývojáři totiž skrze svůj Twitter oznamují, že se vydání druhého Chivalry posouvá na příští rok, kdy vyjde ve stejný čas na Epic Games Store, XONE, XSX, PS4 a PS5. Tento odklad má napomoct k tomu, aby se Chivalry 2 stalo tou nejlepší hrou a naplnilo vizi „pravého pokračování“.
Velmi zajímavé je, že vývojáři s odkladem slibují dodělání spousty QoL vylepšení, ale také do hry zabudují to, co se mělo původně přidat v rámci post-launch podpory. Měli bychom se tak dočkat více map i koní. Tak snad se studiu Torn Banner tentokrát zadaří.
An update to share regarding Chivalry 2's development: Chivalry 2 will be releasing in 2021. On behalf of our team at Torn Banner Studios, thanks for being patient & stay safe. https://t.co/HhuD50GFv2pic.twitter.com/bcw3G7cIdn
— Chivalry 2 (@ChivalryGame) August 26, 2020