Na Hromnice o den více: Tajemství časových smyček

Článek

Letos nás čekají dvě, možná i tři hry postavené na časových smyčkách. Jde snad o nový trend? A co si o mechanismu myslí vývojáři, kteří už s ním mají jisté zkušenosti?

Jakub Štěpánek
21. 4. 2021 14:20

Recenze Oddworld: Soulstorm, nepříliš povedeného návratu do světa mudokonů

Recenze

Kdopak by neznal Abea. Malého, nazelenalého a trochu přihlouplého mudokona, který se snaží zachránit svůj lid od svých nenažraných rádoby spoluobčanů. Soulstorm je přímo remakem hry, která vyšla již v roce 1998 pod názvem Oddworld: Abe´s Exodus. Nicméně se nás tvůrci rozhodli opět zaujmout stejným receptem, jako naposledy u remasteru New´n´Tasty, který byl výborným návratem k letité sérii. Jak tomu bude u aktuální novinky, kterou si mohli zahrát rovnou všichni předplatitelé služby PS Plus na pátém PlayStationu? Inu, čtěte dále.

Martin Synek
včera 12:20
4
-

Hraní F2P her na Xboxu už nevyžaduje službu Xbox Live Gold

Novinka

Když chtěl Microsoft zdražit předplatné Xbox Live Gold, setkalo se jeho rozhodnutí s velkou kritikou. Společnost tedy doslova otočila, zvýšení poplatků vzala zpátky a navíc oznámila, že hodlá zpřístupnit multiplayer ve F2P titulech zcela zdarma, bez nutnosti vlastnit Live Gold.

Radek Raudenský
včera 08:25
1

Testujeme konzolové externí disky Seagate pro PlayStation i Xbox

Článek

Volného místa na konzolích není nikdy dost. Časy, kdy stačil půlterabajt prostoru už odvál vítr doby, například díky aktuálním dílům Call of Duty můžete kapacitu starších konzolí vyčerpat klidně dvěma, třemi tituly a sotva zbyde na uložené hry. Společnost Seagate nám na test zapůjčila dvojici externích disků právě pro konzole, Seagate 2TB PS4 Avengers Limited Edition Game Drive pro PlayStation 4 a Seagate Halo Master Chief Limited Edition 2TB pro rodinu Xbox. Jaké jsou a stojí za pořízení?

Martin Synek
21. 4. 2021 19:35
1
-
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Recenze

Články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz