Hrej.cz Novinka

Xbox bude mít vlastní Summer Game Fest

radek-raudensky
Radek Raudenský
2. 7. 2020 09:47 Sdílej:
Reklama
Reklama

Summer Game Festival už přinesl několik příležitostí, jak si vyzkoušet spoustu demoverzí nadcházejících her, a  to ve spojení se Steamem. Konzoloví hráči ale bohužel byli o tuto možnost ochuzeni, a tak přichází Microsoft se svou nabídkou her.

Microsoft chce tuto akci taktéž zapojit do iniciativy Geoffa Keighleyho, a tak se v rámci Summer Game Fest uspořádá Summer Game Fest Demo Event. Ten poběží od 21. do 27. července a to exkluzivně na konzolích Xbox. Xbox slibuje mezi 75 a jednou stovkou her, z nichž více než 60 bude zcela nových.

Mezi těmi, na které vývojáři lákají, je například JRPG Cris Tales, dnes už klasika Destroy All Humans! remake, Haven, Hellpoint, Skatebird, The Vale nebo Raji. Pro Microsoft je to poprvé, je tedy možné, že se něco pokazí, a stejně tak společnost upozorňuje, že tato dema jsou vytvořena během vývoje, nikoliv po něm. Více her bychom se měli dozvědět s tím, jak se bude blížit datum 21. července.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz