World of Warships vychází i na konzole
Novinka World of Warships vychází i na konzole

World of Warships vychází i na konzole

Radek Raudenský

Radek Raudenský

17. 4. 2019 15:17
Reklama
Reklama

Studio Wargaming vydává na konzole, po vzoru World of Tanks, i svůj nejnovější titul World of Warships. Ten ale dostal přídavek Legends, díky čemuž nám Wargaming dává jasně najevo, že nejde o pouhý port z PC, ale plně přizpůsobenou hru na konzole.

Dle webu MMORPG se hra vyvíjela úplně od základu, aby plně využila možnosti současné generace konzolí. Přizpůsobené je tomu ovládání, UI i bojový systém. Zmizely tak letadlové lodě, které by se dle vývojářů na gamepadu nedaly ovládat. Zato se konzoloví hráči dočkají exkluzivních předmětů, které se na PC nikdy neobjeví. Hra také podporuje HDR a 4K.

Hráči se mají těšit na pravidelné updaty s tím, že již brzy do hry přibude další národ. Prozatím je hra v early accessu a stejně jako PC verze je i WOW: Legends dostupné zdarma, lze ale zakoupit i tři speciální edice, které vám zaručí lodě, prémiový účet či dublóny, placenou herní měnu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz