World of Warships slaví šesté výročí. Do hry míří spousta nového obsahu i Transformers
World of Warships Novinka World of Warships slaví šesté výročí. Do hry míří spousta nového obsahu i Transformers

World of Warships slaví šesté výročí. Do hry míří spousta nového obsahu i Transformers

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

13. 9. 2021 15:59

Za pár dní to bude přesně šest let od momentu, kdy na virtuální vlny oceánů vypluly bitevní lodě ve World of Warships. Námořní kolega úspěšného titulu World of Tanks a o něco méně povedeného World of Warplanes si postupem času našel početnou základnu fanoušků a těm nyní ku výročí přináší zajímavý doplňkový obsah.

Reklama
Reklama

  • World of Warships slaví šesté výročí
  • Přináší nizozemské lodě, nové sovětské lodě, Transformery, režim Convoy a nové kolekce

Na oslavu přináší kolekci 6 let World of Warships. V rámci ní čeká na hráče spoustu odměn včetně superkontejneru nebo slavnostních vlajek. Vedle toho přichází další část crossoveru s populárními hračkami Transformers. Ve hře se tak od 24. září objeví Autobot Hot Rod, Dinobot Grimlock, nebo ikoničtí Deceptikoni Starscream a Soundwave. Vedle toho se ve hře objeví řada kosmetických doplňků inspirovaných nenápadnými roboty.

Úplnou novinku představují nizozemské křižníky, které uspěly v předběžném přístupu. Lodě na celém spektru úrovní nabízejí nové typy výzbroje a vyznačují se dobrou ovladatelností. Měly by tak být vítaným rozšířením doků většiny hráčů. Do early accessu místo nich míří sovětské letadlové lodě Komsomolets, Serov a Pobeda. Získat je lze skrze sovětské žetony, měnu distribuovanou skrze soutěž Soupeření leteckých kanceláří, denní balíčky nebo za komunitní žetony.

Závěrem lze zmínit ještě nový dočasný herní režim Convoy. V něm hráči doprovázejí a chrání, nebo naopak usilují o zničení konvoje čtyř nákladních lodí.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz