Vývoj Beyond Good and Evil 2 údajně prochází velkou krizí, vývojáři jsou přesvědčeni, že Ubisoft hru zruší
Beyond Good & Evil 2 Novinka Vývoj Beyond Good and Evil 2 údajně prochází velkou krizí, vývojáři jsou přesvědčeni, že Ubisoft hru zruší

Vývoj Beyond Good and Evil 2 údajně prochází velkou krizí, vývojáři jsou přesvědčeni, že Ubisoft hru zruší

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

15. 11. 2021 09:15 1

Beyond Good and Evil 2 bylo oznámeno na E3 v roce 2017, tou dobou už bylo ve vývoji přes čtyři roky. Ani dnes toho však o hře mnoho nevíme, což je samozřejmě podezřelé. Poslední informace naznačují, že by se fanoušci měli připravit na nejhorší.

Reklama
Reklama

  • Insider přinesl informace k Beyond Good and Evil 2
  • Vývoj se údajně potýká s velkými problémy
  • Začaly se objevovat po odchodu Michaela Ancela
  • Někteří vývojáři si myslí, že bude vývoj přerušen

Mlčení prolomil známý insider Tom Henderson. V příspěvku na Twitteru prozradil, že vývoj prochází velkou krizí, ve studiu totiž chybí vedení, které by usměrnilo kreativní proces. Od září loňského roku, kdy tým opustil Michael Ancel, se totiž údajně ubírá špatným směrem.

Mnohem horší ale má být skutečnost, že hra momentálně neodpovídá ambicím a cílům ohledně budoucích titulů od Ubisoftu, které se často opírají o live-service model. Projektu se dokonce přezdívá “Skul and Bones 2.0”, což lze vnímat jako narážku na problematický vývoj námořní akce. Někteří vývojáři se domnívají, že je pouze otázkou času, než Ubisoft Beyond Good and Evil 2 zruší.

Ještě v červenci letošního roku přitom francouzská společnost tvrdila, že je sice stále příliš brzy na to, aby byly zveřejněny další detaily, vývoj však údajně bez problémů pokračuje. Možná šlo ale pouze o konejšivou frázi, která měla hlavně uklidnit investory. Na oficiální vyjádření si každopádně budeme muset počkat. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz