Vyjde další Battlefield už v příštím roce? Podle informací od insiderů spíš ne
i Zdroj: Electronic Arts
Novinka Vyjde další Battlefield už v příštím roce? Podle informací od insiderů spíš ne

Vyjde další Battlefield už v příštím roce? Podle informací od insiderů spíš ne

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

12. 5. 2022 11:05

Výkonný ředitel EA Andrew Wilson zhruba před rokem avizoval, že by dávalo smysl, pokud by nové díly série Battlefield vycházely každý druhý rok. Znamená to tedy, že mají fanoušci ten následující očekávat už v příštím roce? Zdá se, že spíš ne.

Reklama
Reklama

  • Tom Henderson naznačil, že další Battlefield vyjde až v roce 2024
  • Prodleva mezi jednotlivými tak bude zřejmě delší, než EA původně plánovalo

K věci se vyjádřil Tom Henderson. Insider naznačil, že původně bylo skutečně v plánu vydat další díl v příštím roce, jenže lidé, od nichž čerpá informace, se nechali slyšet, že by byli velmi překvapeni, pokud by se tak skutečně stalo. Henderson tedy očekává, že se válečná série rozroste až v roce 2024. 

Právě Andrew Wilson v týdnu naznačil, že EA vnímá značku Battlefield jako důležitou součást portfolia, na její úspěch se dívá z dlouhodobého hlediska. 2042 se dočká další péče skrze chystané updaty, Wilson doufá, že ještě nabere ztracený dech. A i z toho důvodu může být vydání dalšího Battlefieldu posunuto.

To ovšem nic nemění na tom, že už se na něm pracuje. V této souvislosti se sluší připomenout jednu z předchozích zpráv Toma Hendersona, podle které se profiluje jako “hero shooter”, svou podstatou se tedy zřejmě přibližuje titulům Apex Legends či Overwatch. Právě Battlefield 2042 a jeho kontroverzní systém specialistů mají posloužit jako základní stavební kámen.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz