Do Battlefieldu dorazil vyhlížený update. Přináší voice chat a balancuje získávání zkušenostních bodů nebo chování zbraní
i Zdroj: Electronic Arts
Battlefield 2042 Novinka Do Battlefieldu dorazil vyhlížený update. Přináší voice chat a balancuje získávání zkušenostních bodů nebo chování zbraní

Do Battlefieldu dorazil vyhlížený update. Přináší voice chat a balancuje získávání zkušenostních bodů nebo chování zbraní

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

19. 4. 2022 08:39

Battlefield 2042 by od dnešního dne měl být zase o něco lepší. Vychází totiž update 4.0, který dle autorů přináší více než 400 úprav. K dispozici je již kompletní seznam prozrazující konkrétní změny.

Reklama
Reklama

  • Do Battlefieldu dnes dorazil update 4.0
  • Přináší přes 400 úprav
  • Týkají například doplňků pro zbraně nebo získávání zkušenostních bodů
  • Autoři také opravili matchmaking a scoreboard
  • Do hry dorazil interní voice chat

V první řadě je třeba zmínit voice chat, jenž konečně mohou využívat členové bojové jednotky. Asi budete souhlasit, že v případě multiplayerové akce je komunikace zcela nezbytná, tedy pokud patříte mezi hráče, kteří jsou zvyklí s bratry ve zbrani spolupracovat.

Autoři jdou hráčům na ruku také v případě sbírání stužek, což by nyní mělo být mnohem jednodušší, a to ve všech režimech. Značnou revizí prošlo získávání zkušenostních bodů, zásadního navýšení se dočkaly podpůrné akce, konkrétně se jedná o doplňování munice, léčení a opravování (z 5 na 20 XP), v případě obsazení strategického bodu či zneškodnění cíle naopak došlo ke snížení. K balancu došlo také u dalších činností.

Zapomenout nesmíme na úpravu doplňků pro zbraně. Autoři se snažili, aby skutečně došlo ke znatelné změně chování daného kvéru, v minulosti totiž tak výrazné nebyly, efekty různých kolimátorů, hlavní a dalších doplňků se navíc výrazně podobaly.

Změn je ale daleko více, týkají se třeba výsledkové tabulky, opraveny byly také chyby spojené s matchmakingem. Kompletní výčet změn si můžete prostudovat na oficiálních stránkách. Další update by měl dorazit v průběhu května, vývojáři se chtějí zaměřit na další drobné úpravy a vychytávání zbývajících chyb. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz