EA pohlíží na Battlefield 2042 z dlouhodobého hlediska, značku vnímá jako důležitou součást portfolia
i Zdroj: Electronic Arts
Byznys Battlefield 2042 Novinka EA pohlíží na Battlefield 2042 z dlouhodobého hlediska, značku vnímá jako důležitou součást portfolia

EA pohlíží na Battlefield 2042 z dlouhodobého hlediska, značku vnímá jako důležitou součást portfolia

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

11. 5. 2022 08:00 2

Společnost Electronic Arts během hodnocení finančních výsledků za poslední čtvrtletí probrala také budoucnost posledního Battlefieldu, který bohužel nedopadl tak, jak by si vedení představovalo. EA ale neztrácí víru.

Reklama
Reklama

  • Výkonný ředitel Andrew Wilson promluvil o budoucnosti posledního Battlefieldu
  • Doufá, že titul ještě nabere ztracený dech
  • Battlefield pro mobilní platformy by mohl vyjít ještě letos

Výkonný ředitel Andrew Wilson zdůraznil, že Battlefield 2042 i nadále zůstane důležitým projektem, věří, že ještě nabere chybějící momentum, jelikož jde o sérii, která v následujících letech stále poroste. EA zkrátka na titul a celou značku pohlíží z dlouhodobého hlediska.

“Jde o jednu ze skvělých značek našeho průmyslu, která byla vytvořena báječnými týmy z této branže. Naše očekávání i nadále porostou, bude opravdu důležitou součástí našeho portfolia po mnoho následujících let.”

Řeč se stočila také k Battlefieldu určenému pro mobilní platformy. Wilson naznačil, že by hra mohla být připravena na vydání koncem letošního roku, zároveň ale zmínil také začátek roku příštího. Tomu však bude předcházet pečlivé testování v rámci uzavřené bety, které by mělo odstartovat už v květnu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz