Vydavatel Frontier kupuje studio Complex Games, tvůrce Warhammer 40,000: Chaos Gate - Daemonhunters
i Zdroj: Chaos Games
Novinka Vydavatel Frontier kupuje studio Complex Games, tvůrce Warhammer 40,000: Chaos Gate - Daemonhunters

Vydavatel Frontier kupuje studio Complex Games, tvůrce Warhammer 40,000: Chaos Gate - Daemonhunters

Radek Raudenský

Radek Raudenský

2. 11. 2022 13:37

Společnost Frontier, která se zaměřuje na strategické hry a RPG, oznamuje svou vůbec první akvizici. Vydavatel se zaměřil na tým kanadského studia Complex Games, který skrze Frontier Foundry vydalo v květnu letošního roku titul Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters.

Reklama

  • Vydavatel Frontier oznamuje svou první akvizici
  • Kupuje studio Chaos Games

„Když jsme v roce 2019 založili naší strategii vydávání her třetích stran, těšili jsme se, že se můžeme potencionálně spojit s našimi vývojářskými partnery, a to formálně skrze akvizici. Naše zkušenosti s Complex Games okolo jejich hry byly úžasné, a jsem rád, že mohu přivítat Noaha Dectera-Jacksona, ředitele studia, společně s jeho týmem ve Frontier,“ tvrdí ředitel Frontier Development Jonny Watts.

Frontier měl letos v rámci vydávání opravdu napilno. Staral se o vydavatelskou činnost nejen pro Warhammer, ale tkaé pro FAR: Chaning Tides, Stranded: Alien Dawn či F1 Manager 2022. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz