V obchodě PlayStation Store už není možné zakoupit Skull and Bones, Sony vrací peníze za předobjednávky
i Zdroj: Ubisoft
Skull & Bones Novinka V obchodě PlayStation Store už není možné zakoupit Skull and Bones, Sony vrací peníze za předobjednávky

V obchodě PlayStation Store už není možné zakoupit Skull and Bones, Sony vrací peníze za předobjednávky

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

23. 1. 2023 08:58

Námořní akce Skull and Bones měla zakotvit na discích herních konzolí a počítačů už během března, Ubisoft se však rozhodl, že kocábku ještě chvíli nechá pohoupat na vlnách vývojového procesu. A třeba takový PlayStation Store už hru ani nenabízí k prodeji.

Reklama

  • PlayStation Store již nenabízí možnost předobjednat Skull and Bones
  • Zákazníkům, kteří si hru předobjednali, byly vráceny peníze

Na internetu se v posledních dnech objevily zprávy od hráčů, kteří stále věří v kvality Skull and Bones, a to natolik, že si hru předobjednali. PlayStation Store však jejich objednávky evidentně zrušil, načež jim automaticky vrátil peníze. 

Obchod nyní už ani neumožňuje hru předběžně zakoupit, zatímco Microsoft předobjednávku stále nabízí. PlayStation Store navíc zcela vyřadil nadstandardní edici.

To vše se zřejmě děje právě kvůli odkladu, hra je totiž momentálně bez pevného termínu vydání. Ubisoft avizoval, že dorazí až během následujícího fiskálního roku, tedy nejdříve v dubnu. Na další informace si budeme muset počkat.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz