Hrej.cz Novinka

Březnové PS Plus nabídne FF7 Remake

radek-raudensky
Radek Raudenský
26. 2. 2021 16:28 1 Sdílej:

Včerejší State of Play měl dle očekávání přinést oznámení březnových her v rámci PlayStation Plus Pro velké překvapení se ale PlayStation o své službě ani nezmínil – důvod je sice neznámý, oficiální odhalení ale přijde už brzy. Nizozemské pobočce totiž obrázek s nabídkou předběžně unikl.

Reklama
Reklama

UPDATE

PlayStation únik nakonec potvrzuje. PlayStation Plus přinese níže zmíněné hry, společnost pak upozorňuje, že až do 5. března si majitelé PlayStation 5 mohou vyzvednout Destruction AllStars zdarma.

Final Fantasy VII Remake, Maquette, Remnant: From the Ashes and Farpoint are your PlayStation Plus games for March: https://t.co/tQFJNoURI9pic.twitter.com/cPOmwsKxHN

— PlayStation (@PlayStation) February 26, 2021

A že bude o co stát. Dle uniklého obrázku se předplatitelé služby dočkají čtveřice her s tím, že včera popisovaný Final Fantasy 7 remake bude součástí tohoto katalogu. Poznámka pod čarou ale upozorňuje, že pokud si remake vyzvednete, nemůžu uplatnit upgrade na PS5 zdarma.

Kromě toho si budeme moct zdarma vyzvednout Remnant From The Ashes, VR titul Farpoint a Maquette. Nabídka je tedy opravdu velkorysá a v březnu se rozhodně nudit nebudete. Rozdávání bude aktivní od 2. března do 5. dubna.

Coming to PS Plus in March

- Final Fantasy VII Remake
- Maquette
- Remnant from the Ashes
- Farpoint VR

via https://t.co/lR29C9MRimpic.twitter.com/LEb3aHcyXI

— Nibel (@Nibellion) February 26, 2021

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz