Únik odhaluje PlayStation Plus hry pro červen. Máme se dočkat Squadrons i úplných novinek
Novinka Únik odhaluje PlayStation Plus hry pro červen. Máme se dočkat Squadrons i úplných novinek

Únik odhaluje PlayStation Plus hry pro červen. Máme se dočkat Squadrons i úplných novinek

Radek Raudenský

Radek Raudenský

25. 5. 2021 15:50

Blíží se konec května, tradičně se tak už brzy můžeme těšit na odhalení nových her zdarma jak ze strany Xboxu, tak PlayStationu. Hráči se shodují, že v posledních měsících dostávali lepší nabídky od PlayStationu a dle španělského webu Areajugones bude i červnový katalog dost lákavý.

Reklama
Reklama

  • Španělský web odhaluje červnové PS Plus hry zdarma
  • Má přijít Squadrons, Virtua Fighter i Operation: Tango
  • Zprávu přinesl španělský magazín, který správně odhadl květnové PS+

Tento web přinesl správný odhad už minulý měsíc, přičemž i tentokrát přichází s velice zajímavým tvrzením. Předplatitelé PlayStation Plus by si totiž údajně mohli vyzvednout velice povedenou vesmírnou akci Star Wars: Squadrons a úplné novinky Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown a Operation: Tango.

Star Wars: Squadrons asi není třeba představovat – hru jsme si zrecenzovali a dost jsme jí chválili. Za tuto (nulovou) cenovku tak není nad čím přemýšlet, a to zejména pokud disponujete virtuální realitou PSVR. Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown má být restart této série speciálně určený pro esport, přičemž půjde o hru vydanou v rámci 60. výročí Segy. Operation: Tango by zase mělo dostat novou verzi speciální verzi pro PlayStation 5.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz