Ubisoft slaví 35. narozeniny, Breakpoint bude na víkend zdarma
i Zdroj: Hrej.cz
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint Novinka Ubisoft slaví 35. narozeniny, Breakpoint bude na víkend zdarma

Ubisoft slaví 35. narozeniny, Breakpoint bude na víkend zdarma

Radek Raudenský

Radek Raudenský

3. 11. 2021 19:40

Ubisoft s letošním rokem slaví své 35. narozeniny, s čímž se také pojí menší oslavy. Od 2. listopadu do 19. prosince si tak francouzské studio připravilo program s hrami zdarma, slevami i odměnami pro své fanoušky nebo předplatitele služby Ubisoft+. Slevy začínají už dnes a zítra začne víkend hraní Ghost Recon Breakpoint zdarma.

Reklama

  • Ubisoft letos slaví výročí svého vzniku, na oslavy si tak připravil speciální program
  • Pro fanoušky má připravené rozdávání her i akce hraní zdarma
  • Breakpoint bude dostupný od 4. do 7. listopadu

Akci v otevřeném světě si budete moct vyzkoušet od 4. do 7. listopadu, přičemž k dispozici bude veškerý obsah včetně poslední operace Motherland. Ta do hry přidává mód Conquest, v němž dostanou hráči různé úkoly včetně ničení objektů, obsazování táborů nebo kradení vozidel. Vrací se i Faction Warfare a napříč pěti zónami hráči narazí na různé změny počasí.

Pro své oslavy si toho ale Ubisoft připravil více – kromě odměn do Far Cry 6 či Rainbow Six Siege láká vydavatel i na dvě PC hry, které bude rozdávat zcela zdarma. Všechny novinky a události můžete sledovat na oficiálních stránkách.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz