Výkonný ředitel Ubisoftu promluvil o Assassin’s Creed Infinity. Nepůjde o free-to-play hru, nabídne vše, co mají fanoušci série rádi
Novinka Výkonný ředitel Ubisoftu promluvil o Assassin’s Creed Infinity. Nepůjde o free-to-play hru, nabídne vše, co mají fanoušci série rádi

Výkonný ředitel Ubisoftu promluvil o Assassin’s Creed Infinity. Nepůjde o free-to-play hru, nabídne vše, co mají fanoušci série rádi

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

29. 10. 2021 13:41 1

Na Assassin’s Creed Infinity jako první upozornil Jason Schreier, následně se objevily další informace od insiderů, Ubisoft se ale ke hře oficiálně nevyjádřil. Mlčení prolomil až velký šéf Yves Guillemot.

Reklama
Reklama
  • Yves Guillemot prozradil několik detailů k Assassin’s Creed Infinity
  • Nepůjde o free-to-play hru, ale bude obrovská a inovativní
  • Projekt je v rané fázi vývoje

Výkonný ředitel Ubisoftu k novému projektu utrousil pár slov během rozhovoru s investory, které se snažil ujistit, že se Infinity spoléhá na osvědčené prvky. Milovníky Assassin’s Creed by tedy i v lehce pozměněném konceptu měli najít vše, co mají na sérii rádi.

“Nebude to free-to-play hra. Přinese spoustu výpravných prvků a celkově půjde o inovativní titul, ale bude obsahovat věci, na které jsou hráči zvyklí z jiných Assassin’s Creed her, zkrátka všechny elementy, které od začátku milují. Bude to obrovská hra,” prohlásil a ještě jednou zdůraznil, že se bude skládat z prvků známých z předchozích her této série. Zároveň potvrdil, že se projekt nachází teprve na začátku celého vývojového procesu.

Poslední informace se přitom objevily minulý týden. Infinity údajně působí jako jakási platforma, v níž se otevírají konkrétní příběhy. Ty mají být spíše kratší, navíc se odehrávají v polootevřeném světě. A tím se Infinity výrazně odlišuje od klasických příspěvků bohaté série. Zaznělo také, že paralelně vzniká i další regulérní díl. K těmto spekulacím se však Guillemot nevyjádřil.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz