Ubisoft promluvil o free-to-play akci The Division Heartland a vyzval k registraci do uzavřených testů
i Zdroj: Ubisoft
Novinka Ubisoft promluvil o free-to-play akci The Division Heartland a vyzval k registraci do uzavřených testů

Ubisoft promluvil o free-to-play akci The Division Heartland a vyzval k registraci do uzavřených testů

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

12. 9. 2022 09:24

The Division Heartland byl představen už v květnu minulého roku, Ubisoft však od té doby dalšími detaily šetřil. Více prozrazuje až nyní prostřednictvím komentované ukázky.

Reklama

  • The Division Heartland se připomíná v komentované ukázce
  • Na PC i na konzolích brzy proběhnou další testy
  • Termín vydání autoři neprozradili

Ubisoft se k PvPvE akci sice nevyjadřoval, o hře jste si však mohli udělat poměrně jasnou představu díky únikům z uzavřených testů, které doplnil insider Tom Henderson podrobnými informacemi o dostupných mapách, herních režimech a dalších prvcích. Tak daleko se zatím Ubisoft nedostal, což platí i pro nejnovější video.

Účelem ukázky je hlavně připomenout, že nějaký Heartland vůbec existuje. Ubisoft ostatně chystá hned několik podobně střižených titulů, nebylo by nic zvláštního, pokud by někdo ztratil přehled. Kreativní ředitel Keith Evans vás hned na začátku přivítá ve městě Silver Creek, kde se Heartland odehrává. Hra dle jeho slov nabídne upravené survival mechanismy a zcela nový svět, v kůži agenta Divize budete muset bránit americké maloměsto, které čelí náporu různých frakcí, dezertérů z řad agentů a také smrtelně nebezpečnému zamoření.

Pokud se již nějaký čas řadíte mezi agenty Divize, pak byste zde měli být jako doma. Jestli vás ukázka zaujala, můžete zamířit na oficiální stránky a zaregistrovat se do dalšího kola testů, které se uskuteční na PC a konzolích současné i minulé generace.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz