Tom Henderson prozradil termín vydání chystaného Need for Speed a dalších her od EA
i Zdroj: Electronic Arts
Novinka Tom Henderson prozradil termín vydání chystaného Need for Speed a dalších her od EA

Tom Henderson prozradil termín vydání chystaného Need for Speed a dalších her od EA

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

30. 6. 2022 09:00

Insider Tom Henderson před pár dny obsáhle poreferoval o dalším příspěvku v sérii Need for Speed, který podle něj přifrčí s podtitulem Unbound. V původním článku sice nezmínil, kdy se tak stane, po dalším pátrání už je ale moudřejší.

Reklama
Reklama

  • Tom Henderson aktualizoval svůj článek o chystaných titulech z produkce EA
  • Chystané Need for Speed podle něj vyjde 4. listopadu
  • FIFA 23 by měla dorazit 30. září
  • Skate 4 údajně přijde na řadu až v příštím roce

Henderson aktualizoval původní článek publikovaný na stránkách magazínu Exputer, čerstvé informace odkazují na konkrétní termíny. Pokud se jedná o Need for Speed, EA se údajně rozhodlo pro datum 4. listopadu. Původně se přitom předpokládalo, že dorazí už v září, případně v říjnu.

Konkrétní termín vydoloval i v případě dalšího ročníku fotbalové série FIFA, ten by měl přijít na řadu 30. září. Článek se věnoval také Skate 4, v tomto případě se ještě nic konkrétního neví, s největší pravděpodobností se ale ukáže až v příštím roce.

Sluší se připomenout, že EA podle všeho hodlá zmíněné tituly představit ve druhé polovině července, byť nemá v plánu žádnou zastřešující prezentaci. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz