Square Enix oznamuje Final Fantasy NFT na oslavu 25. výročí Final Fantasy 7
i Zdroj: Square Enix
Novinka Square Enix oznamuje Final Fantasy NFT na oslavu 25. výročí Final Fantasy 7

Square Enix oznamuje Final Fantasy NFT na oslavu 25. výročí Final Fantasy 7

Radek Raudenský

Radek Raudenský

21. 7. 2022 11:05

Vydavatel Square Enix potvrzuje své ambice vstoupit do světa decentralizace, tedy alespoň částečně. Tento rok má studio začít s vydáváním „decentralizovaných her“, první krok ale činí skrze výroční NFT inspirované sérií Final Fantasy.

Reklama
Reklama

  • Square Enix oznamuje vlastní NFT
  • Dělá tak na oslavu 25. výročí Final Fantasy 7

Tato světoznámá série totiž slaví 25. výročí Final Fantasy 7, vedení se tak spojilo s cross-chain sítí, skrze kterou vydá několik NFT. Jejich princip bude spojení fyzické a digitální odměny, hráči si totiž můžou objednat fyzickou figurku, přičemž její podobu si mohou odemknout i skrze NFT.

Mezi další předměty pak patří fyzické kartičky, opět s možností vyzvednutí NFT. Square Enix se navíc pyšní partnerstvím s Efinity, které je eco-friendly. Obrázky produktů jsou zatím nepříliš rozšířené, celé oznámení se ale opět setkalo s kritickým přijetím hráčů. Twitter je plný nadávek na Square Enix i volání po bojkotu ze strany komunity.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz