Hrej.cz Novinka

Spekulace hovoří o nové mapě pro Warzone. Ta má korespondovat se zasazením Call of Duty: Vanguard

radek-raudensky
Radek Raudenský
10. 6. 2021 16:45 Sdílej:

Zatímco včera večer jsme se dočkali oznámení nového Battlefieldu, na internet se dostávají taktéž úniky ohledně připravovaného dílu Call of Duty. Už z dřívějších úniků víme, že by se letošní díl měl jmenovat Vanguard, také se mluví o zasazení do druhé světové války. Nové úniky tyto informace potvrzují a dále rozšiřují.

Reklama
Reklama

  • Web VGC tvrdí, že Warzone dostane v listopadu novou mapu
  • Ta má být zasazena do druhé světové války, stejně jako další Call of Duty
  • Díky novému enginu by integrace měla být jednodušší

Dle webu VGC by se totiž Warzone měla dočkat úplně nové mapy, a to té největší a nejambicioznější. Měla by korespondovat se zasazením Vanguardu, přičemž patrně půjde o jakýsi ostrov v Tichém oceánu. Díky tomu, že CoD: Vanguard má běžet na novém Modern Warfare enginu, by měla být integrace nové mapy jednodušší.

Rozhodně se ale neobjeví v nejlbližší době – její vydání by mělo být spojené s příchodem nového Call of Duty, které tradičně vychází v listopadu. Odhalení dalšího dílu z druhé světové války není naplánováno na E3, ale až na koenc léta. Už dnes se ale na Summer Game Fest představí čtvrtá sezóna Warzone i Black Ops Cold War.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz