Call of Duty: Vanguard se ukázalo v prvním oficiálním teaseru
Call of Duty: Vanguard Novinka Call of Duty: Vanguard se ukázalo v prvním oficiálním teaseru

Call of Duty: Vanguard se ukázalo v prvním oficiálním teaseru

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

17. 8. 2021 08:40

Zákulisní informace k dalšímu Call of Duty během včerejšího dne zčásti potvrdila reklama, která byla zavěšena na PlayStation Store. Další poleno do ohně přiložil už samotný Activision, který uvedl první teaser.

Reklama
Reklama

  • Activision potvrzuje nové Call of Duty
  • Stalo se tak prostřednictvím prvního teaseru
  • Plnohodnotné odhalení se uskuteční ve čtvrtek

Téměř dvouminutová ukázka je předzvěstí plnohodnotného odhalení. V záběrech jsou vidět bojiště druhé světové války, krom Evropy evidentně navštívíme také Pacifik. V teaseru se zároveň objeví tváře, které patrně patří hlavním protagonistům.

Závěr pak potvrzuje, že se více dozvíme už ve čtvrtek v 19:30 našeho času. Odhalení se uskuteční prostřednictvím Call of Duty: Warzone, kde bude tou dobou zřejmě pořádné horko. Bitva o Verdansk vyvrcholí představením nového dílu, připraveny jsou také bonusy pro hráče, kteří uposlechnou rozkaz a zavčasu nastoupí do služby (double XP, double Weapon XP, double battle pass XP).

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz