Souboj, který nelze vyhrát. Ukázka ze hry A Plague Tale: Requiem slibuje emotivní příběh
i Zdroj: Asobo / Focus Entertainment
A Plague Tale: Requiem Novinka Souboj, který nelze vyhrát. Ukázka ze hry A Plague Tale: Requiem slibuje emotivní příběh

Souboj, který nelze vyhrát. Ukázka ze hry A Plague Tale: Requiem slibuje emotivní příběh

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

28. 9. 2022 12:30

Amicia s Hugem mají pořádně pocuchané nervy, což je naprosto pochopitelné vzhledem k tomu, co si prožili v rámci A Plague Tale: Innocence. Autoři však sourozence nehodlají šetřit ani během jejich další cesty, čemuž napovídá nový příběhový trailer.

Reklama

  • Trailer shrnuje příběh A Plague Tale: Requiem 
  • Vidět jsou důležité postavy a lokace Lacuna
  • Hra vyjde 18. října

Je třeba připomenout, že se navazující díl odehrává zhruba šest měsíců po událostech jedničky. Ústřední dvojice dostane možnost trochu si vydechnout, idylka ovšem velmi brzy skončí, protože se znovu ozve zákeřná nemoc, která podlamuje chatrné zdraví malého chlapce.

Společně se tedy vydávají na průzkum jižní části Francie, kde se nachází ostrov, o němž se Hugovi často zdá. Možná právě zde se nachází lék, který by mu mohl ulevit. Velmi brzy je ale znovu dožene sžírající mor a hejna nenasytných krys. V ukázce si můžete všimnout proradného rytíře, s nímž hlavní protagonisté cestují, vidět je také prosluněná Lacuna.

Na cesty se znovu vydáme velmi brzy, A Plague Tale: Requiem totiž vyjde 18. října. Hra míří na PC a konzole Xbox Series, PlayStation 5 a také na Switch skrze cloud.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz