Šéf PlayStation Studios nevylučuje návrat ke starším značkám
i Zdroj: Sony Interactive Entertainment
Novinka Šéf PlayStation Studios nevylučuje návrat ke starším značkám

Šéf PlayStation Studios nevylučuje návrat ke starším značkám

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

Hermen Hulst promluvil o bohatém portfoliu her společnosti Sony.

Reklama


  • Hermen Hulst naznačil, že se Sony nebrání oživení starších značek
  • Společnost chce i nadále dávat prostor live-service titulům

Společnost Sony se v rámci své herní divize může opřít o bohaté portfolio zajímavých značek. Celá řada z nich zůstává ležet ladem, jde například o Jak and Daxter, Killzone či WipeOut. Některé z nich by se do budoucna mohly dočkat oživení.

O handheldu z dílny Sony slyšeli i lidé z Digital Foundry
i Zdroj: Sony

O handheldu z dílny Sony slyšeli i lidé z Digital Foundry

K redaktorům Digital Foundry se rovněž donesly informace o plnohodnotném handheldu od Sony.

V tomto duchu promluvil šéf PlayStation Studios Hermen Hulst. V rozhovoru pro magazín Famitsu označil široký katalog her jako důležité aktivum, s nímž společnost hodlá aktivně pracovat. „V rámci snahy o posílení našeho portfolia neustále hledáme příležitosti, jak využít minulé značky a rozvíjet nové franšízy.“

Následně uvedl, že je důležitá i spolupráce s vývojáři mimo PlayStation Studios, cílem je zajistit rozmanitou nabídku, z níž si vybere každý. Společnost se soustředí na žánry, o které je aktuálně velký zájem, zároveň se snaží nabídnout nové typy her. Součástí strategie je i nadále důraz na live-service tituly, které podle Hulsta skýtají velký potenciál v oslovování nových hráčů.


Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama