O handheldu z dílny Sony slyšeli i lidé z Digital Foundry
K redaktorům Digital Foundry se rovněž donesly informace o plnohodnotném handheldu od Sony.
- John Linneman z Digital Foundry zmiňuje, že z několika zdrojů slyšel o handheldu od Sony
- Předpokládá, že už existuje prototyp
Koncem minulého měsíce se objevila zpráva, podle které Sony připravuje plnohodnotný handheld, jenž si nativně poradí s hrami pro PS5. Informaci nabídl Bloomberg, nyní se k němu přidávají další.
Sony údajně chystá plnohodnotný handheld
Nová zpráva upozorňuje na zařízení z dílny Sony, které zvládne nativně spustit hry pro PS5.
O handheldu diskutovali redaktoři Digital Foundry. „Zajímavé na tom je, že jsme o tomto handheldu skutečně slyšeli před několika měsíci, a to z několika zdrojů,“ nechal se slyšet John Linneman. Blíže neznámí lidé na zařízení upozornili mimo záznam, nemohl je tedy citovat.
Dále zaznělo, že termín uvedení na trh je zřejmě ještě vzdálenější, než sám odhadoval na základě informací z vlastních zdrojů. Zároveň dodal, že už pravděpodobně existuje prototyp. Budoucnost herní divize společnosti Sony se tak zřejmě skutečně opírá o velkou konzoli, PlayStation Portal a plnohodnotný handheld.