Hrej.cz Novinka

S.T.A.L.K.E.R. 2 přináší gameplay teaser

jakub-stepanek
Jakub Štěpánek
31. 12. 2020 10:50 9 Sdílej:
Reklama
Reklama

S.T.A.L.K.E.R. 2 se koncem července přicoural v ukázce, o níž se prakticky okamžitě začalo živelně diskutovat. Jde o záběry vytvořené skrze renderovací engine, nebo CGI? Autoři tehdy přiznali, že v podstatě platí druhá možnost. V čerstvém teaseru už ale Unreal Engine 4 využili o něco více.

Cílem ukázky je probudit pocit, který by měla vzbuzovat i samotná hra. Dle autorů je kladen důraz na rychlé změny scenérie, zlověstně vyhlížející krajinu a neustálý pocit nevyhnutelného nebezpečí. To vše pak podtrhuje upozaděný kytarový soundtrack.

Sami jistě uznáte, že ukázka vypadá velmi slibně. Vývojáři ze studia GSC Game World přislíbili, že pokračování nabídne plnohodnotný open-world, který by měl přežívání v Černobylu umocnit.

S.T.A.L.K.E.R. 2 vyjde na PC a Xbox Series X, počítá se i s podporou služby Xbox Game Pass. Později zamíří také na PlayStation 5. Datum vydání nicméně zatím známo není.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz