Hrej.cz Novinka

Riot o budoucnosti Valorantu

radek-raudensky
Radek Raudenský
30. 6. 2020 12:39 Sdílej:
Reklama
Reklama

Akční kompetitivní střílečka Valorant je v plné verzi už téměř měsíc, to ale samozřejmě neznamená, že by se o hru už Riot Games nestaralo. Naopak. Jak tvrdí výkonná producentka Anna Donlon, s plným vydáním ta pravá jízda teprve začala, a Riot bude hru neustále podporovat.

Prvním tématem jsou quality of life doplňky. Donlon se zmiňuje například o surrenderu, tedy možnosti vzdát zápas, nebo přídavky pro streamery. Došlo i na epizody i akty, kde Donlon opakuje, že každá epizoda má mít celkem tři akty. Novinkou je to, že s každým aktem se máme dočkat nového agenta i příběhu.

Celkově tak studio cílí na 6 nových agentů ročně. Vývojáři ale chtějí svůj vývoj regulovat podle hráčského feedbacku, tedy pokud bude 6 agentů moc, hra se tomu přizpůsobí. Příběh je prý také důležitý, a i když někteří hráči o něj nemají zájem, Riot chce  s každým aktem odhalit kousek příběhového pozadí celého Valorantu.

Každá epizoda pak má být jako „revoluce“ ve hře, můžeme tak očekávat různé herní mechanismy nebo nové mapy – ukázkou je například Spike Rush, se kterým vývojáři prý vůbec nepočítali, ale chtějí hráčům vyjít vstříc.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz