Private Division uzavírá dohodu se čtyřmi indie studii
i Zdroj: Private Division
Novinka Private Division uzavírá dohodu se čtyřmi indie studii

Private Division uzavírá dohodu se čtyřmi indie studii

Radek Raudenský

Radek Raudenský

16. 3. 2022 23:04

Vydavatel Private Division si za uplynulé roky vybudoval poměrně velkou reputaci mezi indie komunitou. Právě spolupráce s menšími studii se mu často vyplatila, naposledy například se studiem Roll7, a vedení nyní sází na další možné hity.

Reklama
Reklama

  • Vydavatel Private Division obohacuje svůj katalog partnerů
  • S vývojem pomůže dalším čtyřem indie studiím

Vydavatel totiž oznámil spolupráci s další čtveřicí menších studií. Prvním je Die Gute Fabrik, které pracuje na neoznámené příběhové hře, které má posunout „hranice toho, čím může hrát být“. Evening Star je americký tým, který kromě outsourcování pro Segu pracuje na vlastní 3D akční skákačce běžící na in-house enginu Star Engine.

Poccolo Studio už za sebou jedno vydání má – bylo jím Arise: A Simple Story, nyní vývojáři pracují na další nové sérii. Vše zakončuje Yellow Brick Games, složené z veteránů ze studií Ubisoft, BioWare a dalších, kteří pracují na ambiciózním RPG s bohatým světem. Bohužel informace o všech titulech jsou velice prosté – důvodem je raný vývoj, přičemž nejdříve začnou zmíněné hry vycházet ve fiskálním roce 2024.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz