Private Division vydá RPG od Moon Studios
Hrej.cz Novinka

Private Division vydá RPG od Moon Studios

Radek Raudenský

Radek Raudenský

29. 7. 2020 15:24 1
Reklama
Reklama

Private Division, vydavatelské divize patřící pod Take-Two, dnes oznámila nové spolupráce s dalšími studii. Jde celkem o překvapivá studia – k vydavatelství se připojila studia Moon Studios, League of Geeks a Roll7 v rámci vývoje nové hry.

Moon Studios můžeme znát jako tvůrce série o Orim, tedy Ori and the Blind Forest a Ori and the Will of the Wisps, tituly exkluzivní pro Microsoft. Ti se v rámci nové spolupráce soustředí na vývoj nového RPG, o kterém neoficiálně víme už od konce minulého roku. League of Geeks mají za sebou hru Armello, přičemž s Private Division spolupracují na zcela nové hře, stejně jako Roll7.

Všechny hry jsou teprve na začátku vývoje a zatím tedy nevíme ani přibližné datum vydání – nejdříve tomu ale bude ve fiskálním roce 2022. „Naše spolupráce s Moon Studios, League of Geeks a Roll7 dále rozšiřuje katalog Private Division dalšími hrami od nejlepší kreativních talentů v průmyslu. Jsme potěšeni prací vedle těchto zkušených vývojářů, společně s poskytováním podpory kterou potřebují.“

Private Division se nedávno stalo terčem kritiky po tom, co vyšel článek o převzetí vývoje Kerbal Space Program 2, který se přesunul do nového studia Intercept Games. Původní studio Star Theory kvůli tomu nedlouho poté zavřelo.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz