Hrej.cz Novinka

PlayStation odhaluje nové PSVR tituly

radek-raudensky
Radek Raudenský
3. 3. 2021 20:35 Sdílej:

Jak PlayStation slíbil, tak také učinil. Nové tituly pro PSVR oznámil ve velmi rychlé kadenci a ani my jsme nemuseli dlouho čekat. Během několika desítek minut jsme se dozvěděli o šesti titulech, které v letošním roce zamíří do PS Store, potažmo do headsetů hráčů.

Reklama
Reklama

Před hodinkou jsme přinesli vůbec první oznámení týkající se Doom 3 VR edice, která dorazí se všemi expanzemi. Další titul nám přinese studio Vertigo Games – jejich post-apo hra After the Fall cílí na kooperační zážitek i střílení z první osoby. VR MMO Zenith nás zase vtáhne do barevného světa plného adrenalinu. Rozdělení mezi MMORPG a JRPG pak zaujme zajímavým soubojovým systémem i rozmanitými nepřáteli.

Pokračujeme dále s komickou hrou na agenty I Expect You To Die 2: The Spy and The Liar, akční hrou Fracked a nakonec survival Song in the Smoke. Všechny hry si můžete detailněji prohlédnout na blogu PlayStationu.

Demons, magic, espionage, and the apocalypse. 

Immerse yourself in exhilarating new worlds with these upcoming #PSVR games: https://t.co/LQga81F4sNpic.twitter.com/omFFTQkRGD

— PlayStation (@PlayStation) March 3, 2021

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz