Nová generace PSVR má dorazit na konci příštího roku. Dle Bloombergu bude disponovat OLED panely
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Nová generace PSVR má dorazit na konci příštího roku. Dle Bloombergu bude disponovat OLED panely

Nová generace PSVR má dorazit na konci příštího roku. Dle Bloombergu bude disponovat OLED panely

Radek Raudenský

Radek Raudenský

17. 6. 2021 15:40

Po mnoha spekulacích nám Sony na konci února potvrdila vývoj nové verze PlayStation VR. To s vydáním nové generace konzolí samozřejmě dává smysl, o novém headsetu jsme toho ale zatím moc neslyšeli. PlayStation nám akorát představit přepracované ovladače. Nyní se objevily další informace.

Reklama
Reklama

  • Dle magazínu Bloomberg dorazí nová generace PSVR na konci 2022
  • Má používat OLED panely od Samsungu

Dle nové zprávy webu Bloomberg bychom se měli nového PSVR dočkat na konci příštího roku. Tvrdí to zdroje magazínu, přičemž tuto informaci web přinesl v rámci článku o LCD ve VR, kde se se PlayStation postaral o výjimku, jelikož panely mají být OLED displeje od Samsungu.

Datum se samozřejmě nabízí, vývoj nového headsetu bude v pokročilé fázi a Sony již dříve potvrdilo, že v tomto roce se nového PSVR nedočkáme. Spekulace ohledně nového headsetu ale dorazily už v květnu, kdy web UploadVR tvrdil, že PSVR 2 bude mít rozlišení 4000x2040 a trackování očí pro lepší render hry.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz