Phil Spencer oficiálně potvrdil spolupráci s Kodžimou. Základem nově vznikající hry je cloud
i Zdroj: Kojima Productions
Novinka Phil Spencer oficiálně potvrdil spolupráci s Kodžimou. Základem nově vznikající hry je cloud

Phil Spencer oficiálně potvrdil spolupráci s Kodžimou. Základem nově vznikající hry je cloud

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

12. 6. 2022 21:15

Na tiskovce v režii Microsoftu došlo také na jedno důležité oznámení. Phil Spencer oficiálně potvrdil, že Xbox Game Studios navázala spolupráci s jedním slavným herním designérem, kterým není nikdo jiný než Hideo Kodžima.

Reklama
Reklama

  • Na akci Xbox & Bethesda Games Showcase se objevil Hideo Kodžima
  • Poprvé promluvil o novém projektu, který tvoří ve spolupráci s Xbox Game Studios

Kodžima si pro tuto příležitost připravil krátké vyjádření. Přímo promluvil o nové hře, kterou ještě nikdo nevyzkoušel ani neviděl, kterou dosud nosil pouze ve vlastní hlavě, protože na realizaci nápadu zkrátka neměl ty správné podmínky. “Hodně dlouho jsem čekal na den, kdy na ní konečně budu moct začít pracovat. S přelomovou cloudovou technologií od Microsoftu a změnou v trendech [herního] průmyslu mám možnost se zaměřit na tento koncept, který ještě nikdo nikdy neviděl. Chvíli to potrvá, ale na spolupráci s Xbox Game Studios se těším.”

To je ale bohužel vše. Skutečně šlo o pouhé potvrzení spolupráce, o níž se v posledních měsících hodně mluvilo. O podobě nově vznikající hry se tedy zřejmě i nadále bude pouze spekulovat. V této souvislosti se sluší připomenout třeba MMO Pax Dei, které by mělo být přímo postavené na cloudové technologii, i v tomto případě byl často zmiňován Kodžima. Je ale docela dobře možné, že dnes mluvil o úplně jiném projektu. Nezbývá než doufat, že se brzy dozvíme více.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz