Hrej.cz Novinka

Patch 1.2 pro CP2077 odložen na březen

radek-raudensky
Radek Raudenský
24. 2. 2021 17:16 4 Sdílej:

Twitter Cyberpunku se zdá jako studnice špatných zpráv. Studio CD Projekt Red se od vydání svého dlouho očekávaného RPG svíjí v problémech, které na sebe vzájemně navazují. Dle posledního tvrzení totiž nedávný hackerský útok stojí za nutným odložení aktualizace 1.2.

Reklama
Reklama

„I když jsme chtěli dodat Patch 1.2 v časovém rozmezí, které jsme si předtím stanovili, nedávný kybernetický útok na naší infrastrukturu a masivní měřítko updatu znamená, že to nezvládneme – potřebujeme čas navíc. Náš cíl pro patch 1.2 jde dále než kterýkoliv update předtím. Pracujeme na spoustě vylepšení a oprav a stále je před námi spousta práce. Proto míříme na vydání v druhé polovině března. Nejsou to novinky, které sdílíme rádi, ale chceme se ujistit, že vydání aktualizace proběhne v pořádku.“

Hráči si ze současné situaci už dělají spíše srandu, než aby vývojáře přímo kritizovali. Studio má ale problémů opravdu spoustu – nedávný kybernetický útok stál za únikem zdrojových kódů, které se následně prodaly na dark webu.  

Our goal for Patch 1.2 goes beyond any of our previous updates. We’ve been working on numerous overall quality improvements and fixes, and we still have work to do to make sure that’s what you get. With that in mind, we’re now aiming for release in the second half of March. 2/3

— Cyberpunk 2077 (@CyberpunkGame) February 24, 2021

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz