Hrej.cz Novinka

Oznámeno Doom 3: VR Edition

radek-raudensky
Radek Raudenský
3. 3. 2021 18:04 6 Sdílej:

PlayStation si na dnešní (pro nás i zítřejší) den přichystal malou akci PlayStation VR Spotlight, během které studio odhalí hned několik nových titulů mířících na vlastní platformu virtuální reality. Celkem má jít o šestici her, přičemž všechny se do našich brýlí mají dostat během tohoto roku.

Reklama
Reklama

A rovnou došlo na první oznámení. PlayStation odhalil Doom 3: VR Edition, tedy verzi původního Doom 3 pro virtuální realitu včetně všech expanzí a podporou motion ovladače. Hra dorazí na PlayStation 4 a díky zpětné kompatibilitě si zahrajete i na PlayStationu 5. Finální datum je stanoveno na 29. března, o verzi pro PC zatím nebadla ani zmínka.

„Buďte teroru ještě blíže s vylepšeními pro VR která dovolí koukat se za rohy, zamiřovat své střely pomocí pohybových ovladačů, otáčet se o 180 stupňů nebo využívat zápěstní displej se životy, náboji a zbrojí.“

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz