Oznámení platformy Quartz hráče nepotěšilo, Ubisoft trailer raději schoval
Novinka Oznámení platformy Quartz hráče nepotěšilo, Ubisoft trailer raději schoval

Oznámení platformy Quartz hráče nepotěšilo, Ubisoft trailer raději schoval

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

9. 12. 2021 13:42

Ubisoft v týdnu učinil odvážný krok do neznámých vod, představil totiž blockchainovou platformu Quartz, kde chtěl hráčům nabídnout NFT předměty využitelné v hrách z jeho portfolia. Zdá se ale, že oznámení fanoušky nepotěšilo.

Reklama
Reklama

  • Trailer pro platformu Ubisoft Quartz drtí negativní reakce
  • Ubisoft se rozhodl, že video na oficiálním kanálu schová
  • Dnes hodlá nadělit první bezplatné NFT

Negativní reakce schytal oznamovací trailer. Video brzy nasbíralo 22 tisíc palců dolů, pouze tisíc lidí jej ohodnotilo pozitivně. Ubisoft se tedy rozhodl trailer na oficiálním kanálu schovat, stále je však přístupné přes link.

Zdá se, že běžní hráči zvyklí na tradiční AAA tituly moderní trend v podobě NFT nehodlají akceptovat. Ubisoft si přitom dal záležet, aby bylo během představení nové platformy několikrát zdůrazněno, že se jedná o udržitelnou technologii, která není energeticky náročná, takže nezatěžuje životní prostředí. Ani to ale zřejmě nestačilo.

Bude zajímavé sledovat další vývoj. Právě dnes si mohou zájemci vyzvednout první NFT zcela zdarma, Ubisoft se tím snaží podpořit zájem ze strany hráčů. Předměty lze využít zatím pouze ve hře Ghost Recon Breakpoint. U nás však platforma Ubisoft Quartz momentálně není dostupná.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz