Ubisoft vítá zpět vedoucího scénáristu série Assassin’s Creed
Novinka Ubisoft vítá zpět vedoucího scénáristu série Assassin’s Creed

Ubisoft vítá zpět vedoucího scénáristu série Assassin’s Creed

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

13. 11. 2021 08:50

Spolutvůrce příběhů Assassin’s Creed Revelations, Black Flag, Origins či Valhalla se znovu vrací do Ubisoftu. Po svém květnovém odchodu, k němuž se uchýlil kvůli hledání nových cest osobního rozvoje, bude Darby McDevitt opět pracovat na přední sérii největšího francouzského vydavatelství. Zprávu přinesli zpravodajové Video Games Chronicle.

Reklama
Reklama

  • Scénárista série Assassin’s Creed Darby McDevitt se vrací do Ubisoftu
  • Na slavné značce začal znovu pracovat 7 měsíců po svém odchodu

Návrat do více než desetiletého domova ve studiu Ubisoft Montreal okomentoval McDevitt následujícími slovy: „Ano, skutečně jsem se vrátil k Ubisoftu! Při svém více než ročním přemítání nad kariérou jsem soustředil na průzkum nových nápadů a neprozkoumaných oblastí. K mé velké radosti vedla tato činnost k mému návratu do Ubisoftu a sérii AC“.

Darby McDevitt byl nejednou doplněn titulem jednoho největších znalců pozadí příběhu série Assassin’s Creed. V jeho znalostech se mu během svého tamního působení vyrovnal pouze Corey May, jenž se s Ubisoftem rozloučil v roce 2015 a od letoška působí ve studiu Jade Raymond, týmu Haven. Návrat McDevitta na post narativního ředitele Assassin’s Creed se může ukázat zvlášť nápomocný při iniciaci nové etapy série, projektu Infinity.

Společný projekt interních studií Ubisoftu, kteréhož příklon k online prvkům není podle vydavatele spojen s nástupem free-to-play modelu, vzniká pod dohledem ředitelů Jonathana Dumonta (Assassin’s Creed Odyssey) a Clinta Hockinga (Watch Dogs: Legion). Podle posledních informací se projekt Infinity od tradiční formule značky odliší zejména svou strukturou, kdy namísto jednoho obřího světa nabídne vícero menších. I přes tento významný zásah do stávajícího konceptu je nicméně zdůrazňováno, že si hra uchová ducha své hratelnosti.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz