Hrej.cz Novinka

Outriders míří do Xbox Game Pass

radek-raudensky
Radek Raudenský
15. 3. 2021 18:39 1 Sdílej:

Je to pár týdnů, co vydavatel Square Enix vydalo demoverzi pro nadcházející akční adventuru Outriders. Hráči chválou rozhodně nešetřili a je vidět, že se tvůrci ze studia People Can Fly vydali na správnou stezku. Vaše putování po vybrané planetě se ale může konat i za levnější cenu – Outriders totiž zamíří do Xbox Game Pass.

Reklama
Reklama

Xbox tuto novinku oznámil dnes, přičemž hry se dočkáme už Day One – bohužel pouze pro vlastníky konzolí či hráče na Androidu. Informace o příchodu na PC zatím nemáme, i přes to je příchod takto velkého titulu v den vydání velkým benefitem pro předplatitele Xbox Game Pass.

Outriders se odehrává ve vzdálené budoucnosti, které se budou hráči snažit prozkoumat planetu vybranou jako nový domov pro lidstvo. Planeta ale podává odpor – proti nám se tak vzbouří všechen život na planetě, díky čemuž se prozkoumávání stává bojem o svůj život.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz