Objevil se termín vydání konzolové verze Mount & Blade II: Bannerlord
i Zdroj: TaleWorlds Entertainment
Mount & Blade 2: Bannerlord Novinka Objevil se termín vydání konzolové verze Mount & Blade II: Bannerlord

Objevil se termín vydání konzolové verze Mount & Blade II: Bannerlord

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

22. 6. 2022 08:00

Už jsou to více než dva roky od chvíle, co Mount & Blade II: Bannerlord přicválal do předběžného přístupu. Nyní se objevují první náznaky na vydání konzolové verze.

Reklama
Reklama


Zpráva se objevila na Twitteru, konkrétně v příspěvku ověřeného účtu PlayStation Game Size, který loví informace v databázi PlayStation Store. Právě zde natrefil na Mount & Blade II: Bannerlord.

Záznam zmiňuje velikost hry, na disku konzole PS4 si ukousne 40 GB, v případě PS5 půjde o 34 GB. Nechybí zmínka o multiplayeru pro 2 až 64 hráčů, samozřejmostí je nutnost předplácet službu PS Plus.

Příspěvek pak doplňuje cenu, hra by měla vyjít na 50 dolarů. Mnohem důležitější je ale termín vydání, který poukazuje na 25. října. Dá se předpokládat, že ve stejnou dobu vyjde i na konzolích od Microsoftu. 

Verze pro konzole byla potvrzena v průběhu minulého roku, studio TaleWorlds Entertainment za tímto účelem navázalo spolupráci s vydavatelstvím Prime Matter, které spadá pod Koch Media. Závěrem je třeba připomenout, že jde o nepotvrzené informace.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz