Obdarujte svůj počítač novou skříní od Fractal Design
i Zdroj: Fractal Design
Novinka Obdarujte svůj počítač novou skříní od Fractal Design

Obdarujte svůj počítač novou skříní od Fractal Design

Komerční sdělení
24. 11. 2023 10:30 1

Nadělte svému hernímu stroji nový kabát. Počítačové skříně od Fractal Design nabízejí špičkové zpracování, elegantní vzhled a propracované prvky pro kabeláž i chlazení. Stavba nového herního nebo pracovního počítače je s Fractal Design skříněmi zábava. Poradíme, jakou vybrat.

Reklama

Novou počítačovou skříň si můžete pořídit prakticky kdykoliv. Ať už stavíte úplně nový herní stroj, nebo jen hodláte nadělit svým komponentům nový domov, Fractal Design je jasná volba. Na letošní Vánoce máme hned 3 tipy, které padnou do oka každému.

Začněme u skříně, za kterou vás doma pochválí i vaše drahá polovička. North se totiž skvěle hodí do pracovny nebo do obýváku. Skříň už na pohled láká pohodlím pro vaše komponenty skrze dřevěnou přední stranu. Bílé nebo naopak černé bočnice svými zaoblenými hranami působí minimalistickým dojmem. Prémiové materiály jako dřevo, mosaz, leštěná ocel a kůže zde najdeme v dokonalém souladu.

Obdarujte svůj počítač novou skříní od Fractal Design
i Zdroj: Fractal Design

Fractal Design North ale není jen o stylu. Uvnitř naleznete šikovné prvky pro snadnější úpravu kabelů a samozřejmě nechybí ani důraz na průtok vzduchu. Prachové filtry lze snadno vyměnit a očistit a vyzkoušet si můžete i trochu netradiční rozložení větráčků z boční strany. North je skvělá skříň pro každého, kdo si potrpí na vzhled a praktičnost.

neskutecna-designova-pecka-test-skrine-fractal-design-north
i Zdroj: PCTuning.cz

Neskutečná designová pecka! Test skříně Fractal Design North

Petr Kupský
7. 12. 2022 15:00
Obsah z PCTuning.cz

Dřevo, leštěná ocel, mosaz a kůže. To jsou typické materiály používané u nábytku. Najdeme je však i u detailů nové…

O trochu menší Torrent Compact je na pomezí praktické velké a kompaktní malé skříně. Zde hraje hlavní roli velmi precizní provedení a chytré proudění vzduchu. Torrent totiž nabízí rozložení s napájecím zdrojem na horní straně. Díky tomu můžete na dno skříně osadit třeba dodatečné větráčky, které ochladí grafickou kartu.

Obdarujte svůj počítač novou skříní od Fractal Design
i Zdroj: Fractal Design

Torrent Compact i přes své kompaktní rozměr stále nabízí možnost osazení dvou velkých 180mm větráčků v přední straně. Prosklená bočnice přináší přímý výhled na všechny důležité komponenty. Jejich osazení a rozložení kabeláže je opět velmi jednoduché. Díky chytré konstrukci můžete při stavbě lehce odmontovat všechny boční panely a pohodlně osadit třeba vodní chlazení.

test-skrini-fractal-design-torrent-compact-a-nano-designove-skvosty-v-mensim-provedeni
i Zdroj: PCTuning.cz

Test skříní Fractal Design Torrent Compact a Nano - designové skvosty v menším provedení

Petr Kupský
9. 2. 2022 15:00
Obsah z PCTuning.cz

Dalo se očekávat, že úspěšné zavedení výchozího modelu řady Torrent na trh neponechá výrobce dlouho bez náležité odezvy. Ta…

Pokud hledáte něco ještě menšího, je pro vás ideální volbou skříň Terra. Jde o Mini-ITX case, která se ale nezalekne velkých komponent. Konkrétně si Terra s klidem troufne na tříslotovou grafickou kartu. Vnitřní rozpoložení je velmi chytré a obsahuje posuvnou přepážku. Pokud tedy plánujete počítač zaměřit na hraní, lze přidat prostor pro větší grafiku. Naopak při práci v programech náročných na procesor oceníte možnost osazení vyššího chladiče CPU. V tomto případě upravíte rozpoložení tak, aby u části se základní deskou a procesorem bylo více místa.

Obdarujte svůj počítač novou skříní od Fractal Design
i Zdroj: Fractal Design

Terra se skvěle hodí pro hráče, kteří nemají na stole moc místa, přesto si chtějí svůj kus herního železa vystavit. Zároveň jde takovou sestavu snadno přenášet. Doslova se vejde do batohu. Počítač si tak můžete vzít na LANku, na chatu, ke kamarádovi nebo k babičce. Tam jen zapojíte monitor a periferie a můžete hrát. Jde tak o výkonnější alternativu k notebooku. Oproti notebooků ale lze počítač ve skříni Fractal Design Terra snadno upgradovat a upravovat.

test-skrine-fractal-design-terra-mala-skrin-pro-velke-karty
i Zdroj: PCTuning.cz

Test skříně Fractal Design Terra: malá skříň pro velké karty

Petr Kupský
31. 5. 2023 10:00
Obsah z PCTuning.cz

Malá počítačová skříň s variabilním prostorem, navržená primárně pro instalaci Mini-ITX herní sestavy, je vyrobena z…

Každá skříň nabízí něco trochu jiného. North je stylovka pro větší sestavy a neudělá ostudu ani v pracovně nebo obýváku. Hráčům nabídne nejvíce prostoru. Torrent Compact je zlatou střední cestou ve velikosti a industriální design s propracovaným air-flow dává najevo, že jde o praktickou volbu zaměřenou na výkon. Terra vyhoví hráčům, kteří hodně cestují a chtějí svůj počítač brát s sebou. Zároveň se při stavbě nemusí příliš omezovat, což bývá u Mini-ITX skříní jiných výrobců běžné. Fractal Design totiž nedělá kompromisy, což ostatně platí u všech modelů.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama