Nový Farming Simulator letos nebude
Hrej.cz Novinka

Nový Farming Simulator letos nebude

Radek Raudenský

Radek Raudenský

28. 1. 2020 11:00 1
Reklama
Reklama

Farming Simulator 19 se studiu Giants Software mimořádně vyvedl. Oproti ostatním dílům si vysloužil velkou pozornost, mnoho hráčů jej hraje v multiplayeru a dokonce se v něm tvoří i esportová scéna, kterou snad žádný hráč nečekal. Tento úspěch tak chce studio ještě nějakou dobu udržet.

Jak hovoří finanční zpráva Focus Home Interactive, velkého vydavatele a spojence Giants Software, pro letošní rok se žádný nový Farming Simulator nechystá. Dalšího dílu se tak dočkáme minimálně za rok, a to ne dříve než v dubnu, kdy pro Focus Home začíná nový fiskální rok.

Zprávu potvrdil i komunitní koordinátor na Discordu s tím, že vývojáři se zaměří na vylepšování stávajícího dílu, a dokonce pro něj chystají i další expanze. Tento rok se máme dočkat 3 expanzí s 90 novými vozidly a nástroji. Oznámení se zmiňuje i o nových partnerech, ve hře by se tak mohly objevit nové firmy, které by touto cestou propagovaly své vybavení.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz