Nově oznámený survival Among the Trolls zve na procházku do finských lesů
i Zdroj: 505 Games
Novinka Nově oznámený survival Among the Trolls zve na procházku do finských lesů

Nově oznámený survival Among the Trolls zve na procházku do finských lesů

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

18. 5. 2022 14:28

Showcase pod taktovkou vydavatelství 505 Games začala oznámením hry od finského týmu Forbidden Studios. First-person survival Among the Trolls chce představit tajuplné bytosti známé z finského folklóru.

Reklama
Reklama

  • Byl představen first-person survival Among the Trolls 
  • Hra vyjde ještě letos, v plánu je zatím pouze verze pro PC

Hra začíná návštěvou prarodičů, kteří by měli odpočívat na samotě u lesa. Chata ovšem zeje prázdnotou. Budete se tedy muset vydat vstříc temnému hvozdu a trochu po nich zapátrat. Mezi stromy se ale brzy začnou potulovat podivní tvorové, kteří nejsou úplně nadšení, že vás vidí.

Základ hry by měl odpovídat zvyklostem tohoto žánru, měli byste se tedy připravit na sbírání potřebných surovin, výrobu nástrojů a zvelebování vlastního obydlí. Čím více ale budete rubat do okolních stromů, tím více budou trollové naštvaní. V určité fázi je potřeba učinit jistou oběť, aby se duch lesa a jeho bytosti uklidnili. 

Zatímco valná většina projektů nyní využívá Unreal Engine, v tomto případě autoři spoléhají na Unity. Výprava za trolly započne někdy během letošního roku, a to na Steamu. O konzolové verzi zatím autoři nic neřekli.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz