Nová generace PlayStation VR bude při spuštění prodeje podporovat přes 20 titulů
i Zdroj: PlayStation
Hardware Novinka Nová generace PlayStation VR bude při spuštění prodeje podporovat přes 20 titulů

Nová generace PlayStation VR bude při spuštění prodeje podporovat přes 20 titulů

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

26. 5. 2022 13:40

Společnost Sony ve své prezentaci pro investory odhalila řadu zajímavých informací o budoucnosti značky PlayStation. Víme například, že má nová generace virtuální reality PlayStation VR2 vyjít s tučnou zásobou atraktivních her. Konkrétně se mluví o více než 20 hrách od first i third-party vývojářů.

Reklama
Reklama

  • Dle Sony se pro start prodeje nového PSVR chystá přes 20 first-party i third-party her

Přímo v prezentaci se objevuje už dříve oznámený spin-off Horizon Call of the Mountain. O dalších hrách už se konkrétně nemluví. Prezident SIE Jim Ryan ale dle informací webu VGC potvrdil, že do základny her pro svou virtuální realitu v současnosti společnost mohutně investuje. Polevit navíc nehodlá ani v momentě, kdy brýle konečně přijdou na trh.

Nová generace PlayStation VR bude při spuštění prodeje podporovat přes 20 titulů
i Zdroj: Zpráva pro investory

Prezentace bohužel nespecifikovala, a to ani přibližně, kdy nové brýle dorazí na trh. Analytici se ale shodují na tom, že bychom se měli dočkat v příštím kalendářním roce.

Společnost už se dříve pochlubila tím, že headset nabídne 4K HDR, nové technologie renderování se sledováním pohybu hráčových očí, rozlišení 2000x2040 na jedno oko a obnovovací frekvence až 120 hertzů. Oproti předchůdci by mělo jít o obří skok v kvalitě obrazu. Nové ovladače a tělo headsetu by také měly prohloubit hraní díky haptické odezvě, jednoduššímu zapojení do konzole nebo nižší hmotnosti a většímu pohodlí i možnostem přizpůsobení konkrétním očím.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz