Na Uncharted se nezapomnělo, kreativní ředitel The Lost Legacy se chce značce věnovat i nadále
i Zdroj: Hrej.cz
Uncharted: The Lost Legacy Novinka Na Uncharted se nezapomnělo, kreativní ředitel The Lost Legacy se chce značce věnovat i nadále

Na Uncharted se nezapomnělo, kreativní ředitel The Lost Legacy se chce značce věnovat i nadále

Radek Raudenský

Radek Raudenský

28. 1. 2022 09:42

Do kin se chystá filmové zpracování herní série Uncharted, na našem webu si navíc můžete přečíst recenzi nové edice dvou posledních dílů, které se dočkaly remasteru. O novém dílu jsme ale dlouho neslyšeli. Studio Naughty Dog však se sérií určitě neskončilo, alespoň to tvrdí kreativní ředitel The Lost Legacy - Shaun Escayg.

Reklama

  • Kreativní ředitel The Lost Legacy tvrdí, že chce “vidět více” ze světa Uncharted
  • Studio tak nejspíše bude pracovat na pokračování

„Myslím si, že s jistotou se dá říct ‘nikdy neříkej nikdy’. Uncharted je série, kterou milujeme, kterou studio miluje. Je to svět, který rozhodně chceme vidět více. Určitě můžu říct tohle,“ řekl Escayg pro magazín GamesRadar. Tvrzení je sice velice obecné, můžeme ale předpokládat, že studio se značkou jen tak neskončilo.

Už dříve se spekulovalo o tom, že Sony na novém dílu Uncharted pracovalo, ve vývoji ale nebylo zapojeno Naughty Dog, nýbrž Sony Bend. To ale projekt mělo zaseknout kvůli vlastní nové franšíze. Hráči spekulují, že vzhledem k vydání remasterované edice a nového filmu je pravděpodobné, že PlayStation sérii jen tak neopustí.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama