Mobilní eFootball od Konami dorazí s novým obsahem také ještě v srpnu
i Zdroj: Konami / eFootball press kit
Mobilní hraní Novinka Mobilní eFootball od Konami dorazí s novým obsahem také ještě v srpnu

Mobilní eFootball od Konami dorazí s novým obsahem také ještě v srpnu

Jakub Fišer

Jakub Fišer

12. 8. 2022 17:00

Společnost Konami a její série Pro Evolution Soccer dlouho oponovala sérii FIFA od EA jakožto druhá nejlepší fotbalová hra na PC a konzole. Po tom, co přešla do formátu free-to-play, se konkurenceschopnost vytratila. Jak je na tom ale mobilní verze hry?

Reklama
Reklama

  • Dřívější konkurence fotbalového simulátoru FIFA přijde s novinkami ještě v srpnu
  • Aktualizovaná verze eFootball 2023 od Konami má nabídnout nové soupisky a týmy
  • K dispozici bude na mobilech s Androidem i iOS a nabídne kompletní cross platform hraní

eFootball Mobile 2023 přijde v srpnu tohoto roku, tedy pravděpodobně již za pár dní, maximálně týdnů. Co je důležité zmínit, vývojáři sjednotí mobilní hru s tou desktopovou a konzolovou, hráči si tak užijí maximální cross platform hraní a kromě jiného i novou dávku obsahu pro nadcházející sezonu.

Největšími novinkami bude opět utužení soupisek do stavu fotbalu v reálném světě. Těšit se tak můžete na přestupy, sestupy jednotlivých klubů do nižších soutěží, naopak postup nových celků do vyšších divizí a mělo by též dojít k přidání nových lig. O konkrétním seznamu novot však zatím Konami mlčí.

Aktualizace free-to-play titulu tak dorazí jak na PC, tak na konzole a tedy i smartphony a tablety ještě tento měsíc. V kuloárech se ale hovoří ještě o další velké aktualizaci, která by měla dorazit v polovině listopadu letošního roku. Svou bezplatnou fotbalovou hru má také EA Sports, jmenuje se jednoduše FIFA Mobile a je rovněž ke stažení jak na Android, tak na iOS.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz