FCM23 je nová fotbalová hra na trenéra. Nic nestojí, nabídne toho ale hodně
i Zdroj: Google Play / Go Play Games
Mobilní hraní Novinka FCM23 je nová fotbalová hra na trenéra. Nic nestojí, nabídne toho ale hodně

FCM23 je nová fotbalová hra na trenéra. Nic nestojí, nabídne toho ale hodně

Jakub Fišer

Jakub Fišer

5. 8. 2022 10:00

Mobilních fotbalových her není nikdy dost. Na platformě Android nyní přistál titul FCM23 Soccer Club Management od studia Go Play Games. Jak asi tušíte, navléknete sako nebo teplákovku a ponoříte se do hlubin taktiky, rozestavění a chemie na hřišti.

Reklama
Reklama

  • FCM23 Soccer Club Management je nová trenérská fotbalová hra
  • Můžete se stát sportovním ředitelem anglického klubu, nebo rovnou jeho trenérem
  • K dispozici máte existující kluby, případně si vytvoříte vlastní
  • FCM23 je zdarma ke stažení, ale pouze pro mobily a tablety s Androidem

Vývojáři o hře hovoří trochu nejasně, ale dle synopse byste se měli stát ředitelem fotbalového klubu, nikoli v první řadě jeho trenérem (v anglii se tato role označuje jako manažer). Vaším úkolem tedy bude řešit finance, byrokracii, ale také nakupovat hráče, podepisovat smlouvy se svými podřízenými a vést ekonomicky zdravou firmu k úspěchu.

Další úrovní je však stanout rovnou i jako manažer – trenér fotbalového celku. Pak už je na vás, v jakém rozestavění budete hrát, jaké hráče posadíte na lavičku, na kterých postavíte úspěch (nebo neúspěch) týmu a jak se popasujete s kritikou.

Možností je hned několik, hrát můžete za již existující klub, nebo si od píky vytvořit nový. Jen pozor, nacházíme se samozřejmě v alternativní realitě, protože tvůrci nemají k dispozici téměř žádné licence. V traileru tak můžeme vidět skutečná jména druholigových týmů, nicméně jejich loga originální nejsou a ani skuteční hráči se ve hře nevyskytují.

Titul se v obchodě Google Play objevil 3. srpna a je kompletně zdarma ke stažení. Pro iPhony a iPady FCM23 bohužel neexistuje, jablíčkáři ale mohou sáhnout po oblíbených hrách tohoto žánru: kupříkladu Top Eleven nebo Football Manager od Segy.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz