Podívejte se na více než hodinu záběrů z nové verze eFootball 2022
i Zdroj: Konami
eFootball Pro Evolution Soccer 2020 Novinka Podívejte se na více než hodinu záběrů z nové verze eFootball 2022

Podívejte se na více než hodinu záběrů z nové verze eFootball 2022

Radek Raudenský

Radek Raudenský

8. 4. 2022 13:58

Předevčírem vydalo Konami informace k aktualizaci 1.0.0 pro eFootball 2022, která po půl roce od vydání spraví hru do „plné verze“. Vydavatel přiznal, že launch hry uspěchal na úkor kvality a nyní si chce fanoušky získat zpět – například skrze hodinu a půl dlouhé video se záběry ze hry.

Reklama
Reklama

  • Konami nechalo magazín VGC vydat více než hodinu z eFootball 2022
  • Redaktoři hodnotí hru mnohem lépe než při původním vydání
  • Jde prý o dobrý start do budoucna

To vydává magazín VGC ve spolupráci s Konami jakou součást preview akce. Ve speciálním článku redaktoři zmiňují, že se hra rozhodně masivně posunula a konečně se zdá, že hráč může skutečně hrát, nikoliv s ovládáním a chováním bojovat. Samozřejmě se zlepšila i technická stránka hry, ovládání a přidala se funkce Stunning Kicks umožňující riskovat při střelbě.

Dle redaktorů je to dobrý začátek a i když se stále nemůže titul rovnat s gigantem od EA, tedy FIFA, vzhledem k nulové cenovce a plánům na dlouhodobou podporu je to prý dobrý start. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz