Marvel’s Spider-Man: Miles Morales představuje svou první ukázku PC verze
i Zdroj: PlayStation Studios / Insomniac Games
Marvel's Spider-Man: Miles Morales Novinka Marvel’s Spider-Man: Miles Morales představuje svou první ukázku PC verze

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales představuje svou první ukázku PC verze

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

24. 9. 2022 06:45

I když tomu není tak dávno, co na PC přistála verze remasterovaného Spider-Mana, čas neúprosně běží. V novém traileru, kde nechybí ani trocha gameplaye, se proto náš pohled nezaměřuje již na Petera Parkera, ale Milese Moralese a jeho cestu na PC.

Reklama


Port, o který se znovu stará loni zakoupené studio Nixxes, je zatím naplánován na podzim letošního roku. Trailer ukazuje některé klipy z celé hry, přičemž závěrečná informace potvrzuje, že titul opět vyjde na Steamu i Epic Games Store. Přidejme k tomu i to, že někdy v této době vyjde na PC i port Uncharted: Legacy of Thieves Collection, jež bylo potvrzeno na 19. října (přikládáte-li pak váhu i slovům Milese v níže přidaném traileru, k vydání by mohlo dojít už za několik týdnů)

Přestože Insomniac Games ani Nixxes Software ještě neodhalily žádné přidané funkce PC verze, při uvážení dostupného remasteru lze o některých hovořit jako o více pravděpodobných. Podle portu minulé hry by neměl chybět například o něco lepší ray tracing, podpora pro širokoúhlé monitory, DLSS a DLAA či také otevřený framerate a možnost modifikací. Přístupna by měla být ale i širší řada ovládacích zařízení, včetně PS5 ovladače DualSense, jehož hra více využívá, a klávesnice a myši.

Zmíněný Spider-Man Remastered, který na PC vyšel v polovině srpna byl i mezi hráči přijat velice dobře. Ačkoli jeho statistiky nakonec nestačily na překonání velice úspěšného God of War ze začátku roku, i tak se zařadil mezi nejhranější hry Steamu s více než 66 tisíci souběžnými hráči.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz