Lego zřejmě navázalo partnerství s vydavatelem 2K. Máme se dočkat nových sportovních her
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Lego zřejmě navázalo partnerství s vydavatelem 2K. Máme se dočkat nových sportovních her

Lego zřejmě navázalo partnerství s vydavatelem 2K. Máme se dočkat nových sportovních her

Radek Raudenský

Radek Raudenský

23. 2. 2022 12:15

I když si fanoušci Lega a jeho videoher nemohou stěžovat na nedostatek obsahu, vypadá to, že se brzy dočkají zlatých časů. Ve formě fyzických stavebnic se chystá spolupráce s Horizon Forbidden West či Overwatch, v rámci her se zase za pár měsíců dočkáme masivního projektu LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. A ten rozhodně není poslední.

Reklama
Reklama

  • Web VGC tvrdí, že Lego podepsalo partnerství s vydavatelem 2K
  • Ten má připravit nové Lego sportovní hry

Dle informací webu VGC se totiž výrobce stavebnic spojil s vydavatelem 2K, s nímž podepsal několikaletou dohodu. Očividně se tak Lego rozhodlo rozšířit licenci i mimo studio TT Games, které bylo pro tento typ her exkluzivně vyčleněno. VGC tvrdí, že exkluzivitu již britské studio nedostane, a to kvůli snaze Lega obnovit své sportovní a závodní série.

Sumo Digital (Sackboy, Hood: Outlaws & Legends) by se mělo podílet na tvorbě fotbalového Lego titulu, Visual Concepts (série NBA) zase na open-world závodní hře. Na hry údajně nebudeme čekat dlouho, dle spekulací dorazí kopaná už letos, zhruba v době pořádání FIFA Světového poháru. Závodní hra se chystá na příští rok.

Jeden zde zdrojů tvrdí, že jde o perfektní spolupráci pro obě strany. Zatímco Lego chce rozšířit svůj katalog her, 2K se zase chce přiblížit mladším hráčům. K tomu by mohla pomoct i přítomnost postav z dalších sérií jako Marvel, Harry Potter či DC. 

Informace ale stále nejsou oficiální. VGC se ozvalo všem zainteresovaným stranám, jediné Lego odpovědělo s tím, že nechtějí nijak komentovat spekulace ohledně budoucích projektů.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz